Dárkové balení rumové kosmetiky - gel + mýdlo + lázeňDárkové balení rumové kosmetiky - gel + mýdlo + lázeň
Tisk

Dárkové balení rum kosmetiky - gel 300ml + mýdlo + lázeň 300ml

Dárkové balení s rumovým aroma nejen pro muže.

Sleva 20% trvá ještě:

180,00 Kč
Prodejní cena: 144,00 Kč
Prodejní cena bez DPH: 119,01 Kč
Sleva-36,00 Kč
Popis

Dárkové balení kosmetiky s rumovým aroma - sprchový gel 300 ml + ručně vyráběné mýdlo ve tvaru panáka rumu 70 g + olejová lázeň 300 ml

Olejový sprchový gel s olivovým a hroznovým olejem a rumovým aroma 300 ml - moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Kombinace jemných mycích složek s eudermickými oleji z olivy (Olea Europaea) a hroznů vinné révy (Vitis vinifera) zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky. Receptura využívá moderních trendů používání vůní bez alergenních látek, sledovaných v kosmetických přípravcích a přispívá k dobrému pocitu po osobní hygieně.

Krémové toaletní mýdlo s glycerinem ve tvaru panáka 70 g - jemné krémové toaletní mýdlo s glycerinem a extrakty heřmánku pravého (Chamomilla recutita L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.), šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.), kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.) a břízy bílé (Betula alba L). Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Olejová lázeň s olivovým a hroznovým olejem a rumovým aroma 300 ml - moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Kombinace jemných mycích složek s eudermickými oleji z olivy (Olea Europaea) a hroznů vinné révy (Vitis vinifera) zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky. Receptura využívá moderních trendů používání vůní bez alergenních látek, sledovaných v kosmetických přípravcích a přispívá k dobrému pocitu po osobní hygieně.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu. Hodnotit můžete po přihlášení.
Dárkové balení pro fotbalistu - Urbanův sprchový gel + mýdloDárkové balení rumové kosmetiky - gel + mýdlo (panák) + lázeň
Zpět na: Dárky pro muže