Dárkové balení - kosmetika Relax ve dvouDárkové balení - kosmetika Relax ve dvou
Dárkové balení - kosmetika Relax ve dvou
Dárkové balení - kosmetika Relax ve dvou
Tisk

Dárkové balení Relax ve dvou

Dárkové balení "Relax ve dvou". Relaxujte spolu jako nikdy předtím – koupelová lázeň 200 ml + dárkový sprchový gel 100 ml + 2x ručně vyráběné mýdlo . Baleno v dárkové papíře.

Vyrobeno v ČR.

Prodejní cena: 229,00 Kč
Prodejní cena bez DPH: 189,26 Kč
Sleva
Popis

Krémová lázeň 200 ml - obsahuje dvě unikátní suroviny z vinné révy – speciální hroznový olej a extrakt z hroznů vinné révy (Vitis vinifera), které v sobě nesou ovocné kyseliny, minerály, flavonoidy a další látky, které mají deklarovány velmi prospěšné účinky na pokožku. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Sprchový gel 100 ml - obsahuje dvě unikátní suroviny z vinné révy – speciální hroznový olej a extrakt z hroznů vinné révy (Vitis vinifera), které v sobě nesou ovocné kyseliny, minerály, flavonoidy a další látky, které mají deklarovány velmi prospěšné účinky na pokožku. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Toaletní mýdlo 2 ks - ručně vyráběné toaletní mýdlo s příjemnou vůní. Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu. Hodnotit můžete po přihlášení.
Lovebook - dárková kniha pro zamilované
Zpět na: Dárky pro zamilované