Dárkové balení - kosmetika Nostalgia SpaDárkové balení - kosmetika Nostalgia Spa
Dárkové balení - kosmetika Nostalgia Spa
Dárkové balení - kosmetika Nostalgia Spa
Tisk

Dárkové balení Nostalgia Spa

Dárkové balení "Nostalgia Spa". Kosmetika s vůní rozkvetlé louky - koupelová pěna 250 ml + dárkový sprchový gel 200 ml + vlasový šampon 200 ml.

Vyrobeno v ČR.

Prodejní cena: 299,00 Kč
Prodejní cena bez DPH: 247,11 Kč
Sleva
Popis

Dárkové balení NOSTALGIA SPA

Koupelová pěna s olivovým olejem a extraktem z kaštanu koňského 250 ml - jemný prostředek osobní hygieny vhodný ke koupeli celého těla včetně vlasů. Obsahuje kvalitní kosmetický olivový olej a extrakt ze semen koňského kaštanu (Aesculus hippocastanum), které v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Krémový sprchový gel s olivovým olejem a extraktem z kaštanu koňského 200 ml - jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla. Obsahuje kvalitní kosmetický olivový olej a extrakt ze semen koňského kaštanu (Aesculus hippocastanum), které v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Vlasový šampon s extraktem z kaštanu koňského 200 ml - jemný vlasový šampon vhodný pro všechny druhy vlasů. Speciální složení přispívá k vysoce kvalitní péči o vlasy, hygieně pokožky a její vitalitě. Díky originální receptuře s kvalitním extraktem z koňského kaštanu (Aesculus Hippocastanum), který obsahuje saponiny, flavonoidy, aminokyseliny a další prospěšné látky, působí při mytí šetrně na pokožku i vlasy a napomáhá je udržovat přirozeně hebké a jemné.

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu. Hodnotit můžete po přihlášení.
Dárkové balení Hot Chocolate SpaDárkové balení Meadow Spa
Zpět na: Dárky pro ženu