Dárkové balení - kosmetika CoffeeDárkové balení - kosmetika Coffee
Dárkové balení - kosmetika Coffee
Dárkové balení - kosmetika Coffee
Tisk

Dárkové balení Coffee

Dárkové balení "Coffee". Kosmetika s vůní kávy - koupelová pěna 250 ml + dárkový sprchový gel 200 ml + vlasový šampon 200 ml.

Vyrobeno v ČR.

Prodejní cena: 299,00 Kč
Prodejní cena bez DPH: 247,11 Kč
Sleva
Popis

Dárkové balení COFFEE

Krémová lázeň 250 ml s kofeinem a olivovým olejem.. Moderní přípravek osobní hygieny, využívající nejnovější poznatky o působení kofeinu v kosmetice. Je vhodný pro vytvoření kvalitní koupele celého těla včetně vlasů. Obsahuje i kosmetický olej z oliv (Olea Europaea) a další látky zabraňující nadměrnému vysušování pokožky při koupeli a zanechá je jemnou, provoněnou a v dobré kondici.

Sprchový gel 200 ml s kofeinem a olivovým olejem - využívající nejnovější poznatky o působení kofeinu v kosmetice. Je vhodný k mytí celého těla. Obsahuje kosmetický olej z oliv (Olea Europaea) a další látky zabraňující nadměrnému vysušování pokožky při mytí a zanechává ji hebkou a jemnou a v dobré kondici.

Vlasový šampon s kofeinem 200 ml - využívající nejnovější studie o působení kofeinu na vlasové folikuly. Je vhodný pro všechny druhy vlasů. Receptura obsahuje látky zabraňující nadměrnému vysušování vlasové pokožky a vlasů při mytí a zanechává je hebké a jemné.

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu. Hodnotit můžete po přihlášení.
Dárkové balení Lavender Spa
Zpět na: Dárky pro ženu