Dárkové balení Art Nouveau - 2x sprchový gel + mýdlo č.1Dárkové balení Art Nouveau - 2x sprchový gel + mýdlo č.1
Tisk

Dárkové balení Art nouveau - 2x gel + mýdlo č.1

Dárkové balení kosmetiky s obrázky Alfonse Muchy na etiketách. 2x sprchový gel 200 ml a toaletní mýdlo 125 g.

Romantický dárek pro ženy.

Prodejní cena: 200,00 Kč
Prodejní cena bez DPH: 165,29 Kč
Sleva
Popis

Dárkové balení kosmetiky Alfons Mucha

Sprchový gel s extrakty z šípků a květů růže 200 ml - jemný přípravek osobní hygieny vhodný k mytí celého těla, s podmanivou moderní vůní. Je obohacen o kosmetický olivový olej a kvalitní extrakty z plodů šípku (Rosa Canina) a květů růže (Rosa Centifolia), které obsahují flavonoidy, ovocné kyseliny a další prospěšné látky. V kombinaci s kvalitními mycími složkami receptury vznikl přípravek s jemným působením na pokožku. Bohatá pěna je vhodná ke každodennímu použití, šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Krémové toaletní mýdlo s extraktem z včelího medu a pšeničnými proteiny 125 g - jemné toaletní mýdlo s glycerinem, extraktem z medu včely medonosné (Apis mellifica) a látkami s pšeničnými proteiny. Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Krémový sprchový gel s olivovým olejem a extraktem z mořské řasy 200 ml - jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla včetně vlasů. Obsahuje kvalitní kosmetický olivový olej a extrakt vodní řasy (Ulva lactuca), které v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu. Hodnotit můžete po přihlášení.
Dárkové balení Art nouveau - 2x gel + mýdlo č.2Cannabis dárkové balení - sůl + pěna + gel + mýdlo
Zpět na: Dárky pro ženu